صفحات
 • صفحه اول
 • مدیریت فوتبال
 • زیر چاپ
 • استقلال
 • منهای فوتبال
 • ورزش جهان
 • فوتبال ایران
 • پرسپولیس
 • پرونده
 • لژیونر
 • صفحه آخر
شماره هفت هزار و سیصد و دوازده - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
روزنامه ایران ورزشی - شماره هفت هزار و سیصد و دوازده - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - صفحه ۱۲

داداش‌زاده: ساکت در شلوغی موفق است اما در سکوت نه

امیدوارم سرمربی هوادار این بار از جادو و جمبل استفاده نکند

محمد رضا طیاری
خبرنگار

بهزاد داداش‌زاده معتقد است اگر پرسپولیس با قدرت واقعی خودش بازی کند هیچ تیمی حریفش نخواهد شد و بازی در ورزشگاه دستگردی و بدون تماشاگر هم نمی‌تواند مانع موفقیت پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی شود.
  بازی نیمه‌نهایی پرسپولیس مقابل هوادار در ورزشگاه دستگردی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. این مسأله شانس پیروزی پرسپولیس را کم نمی‌کند؟
بالاخره بعد از قهرمانی و موفقیت بزرگ پرسپولیس که در این چند ساله زیاد هم تکرار شده است همیشه یک جبهه مخالفی هم وجود دارد به همین دلیل شاید گروهی دوست ندارند که پرسپولیس به فینال برسد اما به هر حال تصمیمی است که گرفته شده و به هر حال باید تابع قانون بود. با وجود این من معتقدم اگر پرسپولیس در حد و اندازه واقعی خودش ظاهر شود هیچ تیمی نمی‌تواند مانع قهرمانی و پیروزی پرسپولیس شود.
 اما انجام بازی بدون تماشاگر به نوعی اجبار است چون ورزشگاه دستگردی ظرفیت چهار پنج هزار هوادار را ندارد
به هر حال اجبار است و شورای تأمین این تصمیم را گرفته است و باید از آن تمکین کرد و برای اینکه هواداران و بازیکنان هم اذیت نشوند به نوعی به دوران کرونا برگردند و فکر کنند همان دوران است و بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود. حضور هوادار خیلی مهم است چون آنها یار دوازدهم پرسپولیس هستند اما با وجود شرایط خاصی که برای پرسپولیس به وجود آورده‌اند خیلی مهم است که مدیریت و کادر فنی حواسشان جمع باشد و تیم به حاشیه نرود و تمام تمرکز تیم روی پیروزی باشد. قطعاً با تمرکز روی بازی، پرسپولیس می‌تواند موفق شود و به خواسته‌اش برسد و به فینال حذفی برسد.
 اما هوادار در بازی برگشت تیم پرسپولیس را شکست داد و نشان داده که حریف راحتی نیست.
آن بازی، روز پرسپولیس نبود و به خاطر یک اشتباه فردی نتیجه را باخت و در واقع اتفاق موجب باخت پرسپولیس شد اما این بار شرایط فرق می‌کند و در واقع سرخپوشان با شرایط ایده‌آلی که به لحاظ روحی روانی و فنی بعد از کسب قهرمانی‌شان دارند حتماً قادرند که تیم هوادار را شکست دهند و اگر پرسپولیس با صلابت و قدرت واقعی‌اش ظاهرشود به هیچ وجه هوادار و هیچ تیم دیگری در ایران، قادر به پیروزی مقابل آن نخواهد بود.
 سرمربی پرسپولیس به نوعی مقابل سرمربی هوادار در بعضی مواقع نتوانسته تیمش را به نحو احسن هدایت کند!
به هر حال سرمربی هوادار زیر نظر مربی‌های ف.ک. کار کرده و شگردهای آنها را خوب فرا گرفته که جنگ‌های روانی راه بیندازد و حتی مقابل تیم‌های پرهوادار هم گاهی نتیجه بگیرد اما این بار ساکت نمی‌تواند در سکوت ورزشگاه از حربه خودش استفاده کند و در واقع در شلوغی فقط شگرد ساکت جواب می‌دهد. امیدوارم این بار هم سرمربی هوادار از جادو و جمبل استفاده نکند. پرسپولیس هم باید برنده باشد چه بازی در روی آسفالت باشد چه زمین خاکی.
 در رابطه با بازی فینال که احتمال دارد سرخابی‌ها بار دیگر دربی را در فینال حذفی برگزار کنند شانس چه تیمی را بیشتر می‌دانید؟
بازی جام حذفی و فینال آن با لیگ متفاوت است اما با این حساب من معتقدم اگر پرسپولیس با همان صلابت و قدرت واقعی‌اش بازی کند هیچ تیمی حریفش نخواهد شد و حتماً می‌تواند با قهرمانی در جام حذفی دبل کند اما در حال حاضر فعلاً فقط باید به فکر پیروزی مقابل هوادار باشد و به مسأله دیگری فکر نکند.

جستجو
آرشیو تاریخی