عصبانیت مدیران پرسپولیس از حرف‌های نکونام

فقط 20 نفر از آن تماشاگران مال ما بودند

محمد قراگزلو 
خبر‌نگار

حرف‌های جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی استقلال مقابل فولاد، مدیران باشگاه پرسپولیس را عصبانی کرده؛ هر چند آنها به خاطر دوری از حواشی و بالا گرفتن درگیری‌های بین ارکان دو باشگاه در هفته‌های منجر به پایان فصل قصد ندارند جواب مربی و سرمربی حریف را مستقیماً بدهند.
بعد از صحبت‌های حمیدرضا رجبی مربی استقلال که معلوم بود برخی نکات به او دیکته شده تا در نشست خبری حتماً مطرح کند و بعضاً از روی کاغذ نکاتی را مطرح می‌کرد، باشگاه پرسپولیس از این مربی به خاطر مسائلی که درباره سود بردن پرسپولیس از داوری داشت، شکایت کرد.
اما جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فولاد به این نکته اشاره داشت که وقتی استقلال مقابل پیکان در ورزشگاه دستگردی بازی کرده، هیچ تماشاگری روی سکوها نبوده اما از آنجایی که مدیران فوتبال ایران طرفدار پرسپولیس هستند بازی پرسپولیس مقابل هوادار با تعداد زیادی تماشاگر برگزار شده است.
نکونام در حالی این مسأله را در نشست خبری خود مطرح کرده که اولاً اوسمار ویرا هیچ وقت در نشست‌های خبری از حاشیه‌های تیم رقیب و مسائل مربوط به دعواهای بین دو باشگاه چیزی نگفته و مدیران باشگاه پرسپولیس هم غالباً در جایگاه دفاع از حقوق تیم خود و در قبال سؤال‌هایی که از آنها پرسیده می‌شود، نکاتی را مطرح می‌کنند که برخی از آنها به مذاق تیم حریف خوش نیامده است.
با این حال مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند برخلاف صحبت‌های جواد نکونام تنها حدود 20 نفر از آن افرادی که در بازی با هوادار روی سکوها حضور داشتند، از لیدرهای تیم پرسپولیس و افراد وابسته به این باشگاه بودند و بقیه افراد را نه می‌شناختند و نه می‌دانستند چگونه وارد ورزشگاه شده‌اند. مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند آنها هیچ مسئولیتی در قبال ورود این افراد به ورزشگاه نداشتند چرا که اولاً تیم هوادار میزبان این بازی بوده و دوم اینکه مسئولیت  امنیت این مسابقه با یگان ویژه بوده است.
مدیران باشگاه پرسپولیس همچنین متذکر می‌شوند بازی نیم فصل اول آنها مقابل پیکان به میزبانی حریف در حالی به شهرستان قزوین منتقل شد و تماشاگران به ورزشگاه آمدند که ورزشگاه دستگردی اصلاً شرایط میزبانی از این مسابقه را نداشت چرا که چمن این ورزشگاه زیر کشت رفته بود. در واقع آنها در انتقال آن مسابقه به قزوین هم هیچ نقشی نداشتند و بهتر است مدیران و مربیان تیم رقیب بدون اطلاع از این مسائل دنبال ایجاد حاشیه نباشند.

جستجو
آرشیو تاریخی