فوتسال
فوتسالیست‌های ایران، تاجیکستان را گلباران کردند
تداوم صدرنشینی تیم فوتسال ایران در تورنمنت تایلند
تیم ملی فوتسال ایران در دومین بازی خود در تورنمنت تایلند از سد تاجیکستان گذشت. در دومین روز از رقابت‌های تورنمنت قاره تایلند، تیم ملی فوتسال ایران از ساعت ۱۰:۱۵ به مصاف تاجیکستان رفت و موفق شد دومین پیروزی خود را نیز به ثبت برساند.
تیم محمد ناظم‌الشریعه در این بازی با ترکیب ابتدایی سینا پرکاس، فرهاد توکلی، حسین طیبی، محمدرضا سنگ سفیدی و سعید عباسی پا به میدان گذاشت و بلافاصله با حضور نفرات بعدی خود موفق به ثبت سه گل پیاپی توسط مهدی جاوید شد. حسین طیبی، گلزن تیم ‌ملی فوتسال ایران نیز در این نیمه بالاخره موفق به ثمر رساندن اولین گل در این تورنمنت شد تا ایران با پیروزی ۴ بر صفر به رختکن برود.
نیمه دوم دیدار ایران و تاجیکستان قدری فیزیکی‌تر و پر برخورد‌تر دنبال شد به طوری که پس از گل پنجم ایران در برخورد شدید میان علی خوجا نوروز و محمد شجری هر دو بازیکن با یکدیگر برخورد شدید داشته و با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شدند. درخواست وی اس از سوی نیمکت تیم ملی فوتسال ایران نیز تأثیری در برگرداندن این رأی داور نداشت. در ادامه توکلی و عباسی دو گل دیگر برای ایران زدند تا ایران با نتیجه ۷ بر صفر این بازی را به سود خود خاتمه دهد.
تیم فوتسال ایران با این پیروزی مقابل تاجیکستان در صدر جدول گروه دوم این رقابت‌ها باقی ماند. شاگردان ناظم‌الشریعه که در بازی اول ۵ بر صفر لیتوانی را شکست داده بودند با این پیروزی خود با ۶ امتیاز صدرنشین شده و صعود خود به مرحله نیمه نهایی را نیز قطعی کردند. 
در دیگر بازی دیروز (دوشنبه) از گروه دوم لیتوانی با نتیجه ۴ بر ۲ از سد مصر گذشت. در روز سوم این رقابت‌ها سه‌شنبه ایران با مصر و لیتوانی با تاجیکستان روبه‌رو می‌شوند.
 
 
مربی سابق گیتی‌پسند در رأس تیم تازه 
لیگ برتری شده فوتسال
مجید رئیسی سرمربی تیم فوتسال زندی بتن کلاردشت شد. تیم فوتسال زندی بتن کلاردشت که یکی از دو تیم صعود کننده به لیگ برتر فوتسال است سرمربی خود را انتخاب کرد. این تیم پس از اینکه بحث واگذاری امتیاز آن مطرح شد تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفت و مجید رئیسی، مربی فصل گذشته تیم گیتی‌پسند اصفهان هدایت این تیم را برعهده گرفت.
این تیم قرار است امروز (سه‌شنبه) فینال لیگ دسته اول فوتسال را در زرند مقابل تیم فولاد زرند ایرانیان برگزار کند.