printlogo


کد خبر: 56044تاریخ: 1394/8/25 00:00
از آقایان ظریف و نهاوندیان تشکر می‌کنم
تیموریان: باید با مشکلات گوام کنار بیاییم
آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از کسانی که در اخذ ویزای گوام به او کمک کرده اند، قدردانی کرد. تیموریان درباره مراحل اخذ ویزایش اظهار کرد: «حدود دو ماه پیش مدارکم را برای گرفتن ویزای گوام به سفارتخانه آمریکا در دوحه تحویل دادم. بعد از مصاحبه‌ای که انجام دادم، مدارک را نگه داشتند و پاسپورتم را تحویل دادند و قرار شد من را خبردار کنند اما بعد از دو هفته خبری از صدور ویزا نشد.» وی افزود: «پس از این موضوع به تهران آمدم تا در تمرینات تیم ملی شرکت کنم. در میانه‌های اردوی تهران، سفارت آمریکا در قطر به باشگاه ام‌الصلال اعلام کرد که من برای گرفتن ویزا باید شخصا به سفارت این کشور بروم. به همین خاطر به قطر رفتم تا مراحل دریافت ویزا را دوباره انجام دهم. در این مدت، با پیروانی در ارتباط بودم و سرمربی تیم ملی هم مدام پیگیر این موضوع بود. در اینجا باید از دکتر نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهوری و دکتر ظریف و همینطور اسلامیان هم تشکر کنم. دکتر نهاوندیان و دکتر ظریف با وجود موضوعاتی که در دست داشتند و دیدارهایی که بعد از توافق هسته‌ای در برنامه شان داشتند، دستور تسهیل در دریافت ویزا را با توجه به ارتباط‌هایی که داشتند، صادر کردند که جا دارد از نگاه و کمک این مسوولان دولتی قدردانی ویژه کنم.»
تیموریان درباره بازی ایران برابر ترکمنستان و پیروزی تیم ملی در این دیدار هم گفت: «میانه بازی بود که من از سفارت به خانه برگشتم و یک نیمه از بازی را دیدم. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. باید به بازیکنان هم خسته نباشید بگویم که توانستند به خوبی برنامه‌های کارلوس کی‌روش را در زمین پیاده کنند. درست است که ما اکنون تیم اول گروه هستیم اما هنوز کار تمام نشده است. حتی به دوم شدن در گروه فکر هم نمی‌کنیم و باید در دیدار برابر گوام با ارائه یک بازی خوب و منطقی این حریف را هم شکست بدهیم تا ان‌شاءا... صعودی بی‌دغدغه به مرحله بعد داشته باشیم.»وی با اشاره به سفر طولانی تیم ملی به گوام هم گفت: «سفر طولانی مدتی بود اما با برنامه‌های کادر فنی خودمان را تا زمان بازی با شرایطی که اینجا وجود دارد، تطبیق می‌دهیم تا بتوانیم بازی خوبی را با وجود شرایط موجود در گوام ارائه کنیم.»
کاپیتان تیم ملی درباره وضعیت چمن مصنوعی گوام هم گفت: «به هر حال این شرایطی است که در این کشور وجود دارد. تنها زمینی که در گوام به تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده، همین زمین است. بازی در چمن مصنوعی شرایط خاص خودش را دارد. باید با این شرایط کنار بیاییم. وضعیت آب و هوایی اینجا هم تفاوت عمده‌ای با تهران دارد اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که در طول 90 دقیقه بازی با فکر و منطقی را انجام دهیم.»

 


Page Generated in 0.0166 sec