printlogo


کد خبر: 255930تاریخ: 1401/6/31 00:00
خبر


درویش هم کرونایی شده
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که ابتدای هفته از سفر کربلا بازگشته بود، مبتلا به کرونا شده است .درویش بعد از بازگشت از سفر کربلا، تست کرونایش مثبت شده است و به این دلیل در روزهای اخیر در منزل مشغول سپری کردن دوران بیماری است. مدیرعامل پرسپولیس اواخر هفته گذشته به کربلا سفر کرد و سه روز بعد به تهران بازگشت.

عبدی مصدوم است
در خبرها آمده بود مهدی عبدی هم دچار بیماری شده و مشوک به کروناست اما این بازیکن ظاهراً مصدوم است و به همین خاطر در بازی با فولاد حضور نداشت. عبدی دو سه روزی است در تمرین‌ها هم حضور فعالی ندارد و نظاره‌گر کار سایر بازیکنان است. عبدی در حالی مصدوم شده که همین حالا تعداد بازیکنان مصدوم پرسپولیس روز به روز در حال افزایش است. شایعه عجیبی از روز گذشته در مورد این بازیکن شکل گرفته و نزدیکان به او می‌گویند در نیم فصل راهی باشگاه چاوز پرتغال خواهد شد.

گوهری و سیامک کرونا دارند
از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد سیامک نعمتی و احمد گوهری دچار کرونا شده‌اند و به همین دلیل در بازی با فولاد غایب بودند تا تعداد بازیکنان غایب سرخ‌ها زیاد شود. این دو بازیکن در ورزشگاه شهید کاظمی هم حاضر نشدند. نکته جالب اینکه این دو بازیکن و بخصوص گوهری مدعی‌اند به جز تمرین تیم در محل دیگری حاضر نبوده‌اند و اگر هم به کرونا مبتلا شده‌اند، از محل تمرین تیم بوده است. نکته جالب اینکه روز گذشته نعمتی و گوهری برای حضور در بازی اعلام آمادگی کردند اما باتوجه به تست مثبت و علائم مشهود، باشگاه پرسپولیس با این درخواست موافقت نکرد. انتظار می‌رود تا 48 ساعت آینده تست دو بازیکن پرسپولیس منفی شود و آنها به میدان بازگردند اما باید دید مقابل گل‌گهر به میدان خواهند رفت یا خیر.

دیاباته دور از دسترس
مهاجم مالیایی پرسپولیس در حالی مصدوم شد که در فوتبال درون تیمی هم حاضر نبود و به نظر می‌رسد در تمرین شوت به دروازه مصدوم شده است. طی روزهای اخیر او به خاطر همین مصدومیت در ورزشگاه شهید کاظمی حضور نداشته و از دید کادر فنی خارج شده است.

عالیشاه دور زمین
امید عالیشاه و سعید صادقی دو بازیکن مصدوم مازندرانی پرسپولیس همچنان دور زمین می‌دوند و مشخص نیست چه زمانی می‌توانند در تمرینات گروهی تیم‌شان حاضر باشند.
 


Page Generated in 0.0034 sec