printlogo


کد خبر: 255923تاریخ: 1401/6/31 00:00
ترابی و سرلک در رویای رسیدن به جام جهانی
10 و 11 پرسپولیس 18 و 16 تیم ملی می‌مانند؟


میلاد سرلک و مهدی ترابی دو ستاره فصل گذشته پرسپولیس بدون سر و صدا قراردادشان را تمدید کردند و در شش هفته گذشته هم جزو بهترین‌های تیم‌شان بودند تا همان قدر که از دید اسکوچیچ پنهان نمی‌ماندند مورد توجه کارلوس کی‌روش هم قرار بگیرند. هر دو بازیکن حالا در اتریش حضور دارند و بعید نیست در بازی فردا مقابل اروگوئه هم به میدان بروند. شماره 10 و 11 پرسپولیس که حالا در تیم ملی پیراهن‌های شماره 18 و 16 را به تن می‌کنند برعکس تیم باشگاهی‌شان شرایط مستحکمی در تیم ملی ندارند.
میلاد سرلک فصل قبل نفر اول پرسپولیس از حیث دقایق حضور در میدان بود و امسال هم در کل بازی‌ها فیکس بود و به سختی از سوی یحیی تعویض می‌شود اما در تیم ملی رقبای قدرتمندی مثل سعید عزت‌اللهی، امید ابراهیمی، احمد نوراللهی و احسان حاج‌صفی دارد که همگی در خارج از کشور بازی می‌کنند و در تورنمنت‌های قبلی زیر نظر کی‌روش کار کرده‌اند.
مهدی ترابی هم رقبای سرسختی مثل علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده و مهدی قایدی دارد و اگر قرار باشد تیم ملی با یک مهاجم نوک بازی کند رقیب مهمی مثل مهدی طارمی هم به این جمع اضافه خواهد شد. ترابی در جام جهانی قبلی جزو لیست تیم ملی بود اما بازی نکرد. اتفاقی که در جام ملت‌های 2019 هم برای او تکرار شد.
کی‌روش در خصوص ترابی شناخت کاملی دارد و حداقل اینکه بیشتر از سرلک با او آشناست اما این احتمال وجود دارد که هر دو بازیکن یا یکی از آنها یکی از شش خط خورده تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی قطر باشند.
با وجود این پر واضح است که هر دو بازیکن لیاقت و شایستگی قرار گرفتن در لیست 23 نفره تیم ملی را دارند و اگر این اتفاق رخ دهد هیچ کس تعجب نخواهد کرد. در سوی مقابل خط خوردن هر یک از این بازیکنان می‌تواند با واکنش هواداران پرسپولیس مواجه شود چرا که هر چقدر سهمیه پرسپولیس در جام جهانی بیشتر باشد هواداران سرخ، مقابل طرفداران تیم‌های رقیب سرشان را بالا می‌گیرند و بیشتر کری می‌خوانند.
 


Page Generated in 0.0034 sec