printlogo


کد خبر: 255917تاریخ: 1401/6/31 00:00
مصاحبه

سیروس سنگچولی:
با کارشکنی‌ها می‌خواهند امید وحدت منحل شود


سیروس سنگچولی، سرمربی امید وحدت خراسان درباره شکست‌های سنگین تیم فوتبال امید وحدت در لیگ دسته اول فوتبال می‌گوید: «از ابتدا می‌دانستم پنجره نقل‌ و انتقالاتی باشگاه بسته است. با این حال قرار شد کارت بازی چهار بازیکن رده امید خودمان صادر شود. مالک جدید باشگاه نمی‌تواند قراردادها را ثبت کند و حیدرپور و حمیداوی (مدیرعامل و مالکان پیشین شهر خودرو) در این راستا با ما همکاری نکردند.»
 او در پاسخ به این پرسش که آیا نکته مشکوکی در میان بازیکنان امید وحدت مشاهده کرده است یا خیر، می‌گوید: «بازیکنان ما 15 تا 18 ساله هستند و در اندازه شرط‌بندی نیستند. بازیکنان ما توان فنی بسیار پایینی دارند، اما گروه خونی آنها به شرط‌بندی نمی‌خورد. شهر خودرو روزی شخصیت داشت، اما از زمان حضور حمیداوی به سراشیبی افتاد. او تیم را رها نمی‌کند و با کارشکنی‌هایش می‌خواهد امید وحدت منحل شود.»
 

نیما انتظاری:
قرار نیست هوادار تا پایان لیگ شکست نخورد


نیما انتظاری هافبک هوادار تهران درباره دو شکست پیاپی تیمش در لیگ برتر این‌طور توضیح می‌دهد: «متأسفانه در دو بازی آخر شرایط خوبی برای ما رقم نخورد، خصوصاً در بازی با پرسپولیس که روز خوبی نداشتیم و نتیجه را واگذار کردیم. البته در بازی با مس رفسنجان حق‌مان باخت نبود و حداقل می‌توانستیم یک مساوی بگیریم. با این حال این دو باخت را فراموش کرده‌ایم و مطمئناً در شروع مجدد لیگ نتایج اخیر را جبران خواهیم کرد.»
 او ادامه می‌دهد: «قرار نیست ما تا آخر لیگ نبازیم و در فوتبال همیشه برد و باخت وجود دارد، ولی مهم این است که بتوانیم از شکست‌ها درس بگیریم. ما قطعاً تلاش خواهیم کرد در این فصل اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و امیدوارم در بازی با سپاهان نمایش خوبی داشته باشیم و از این بازی امتیاز بگیریم، هر چند که می‌دانیم کار بسیار سختی برابر آنها در پیش داریم. البته من معتقدم که انتظارات از هوادار هم نباید بیش از حد باشد.»
 

علی فیروزی:
کاریزمای شفر به تیم ما کمک می‌کند


علی فیروزی مدیر تیم صنعت‌نفت آبادان درباره مذاکرات این باشگاه با وینفرد شفر برای جانشینی رضا پرکاس، می‌گوید: «مذاکرات خوبی با او انجام شده اما وضعیت حضورش در صنعت‌نفت تا پایان هفته مشخص می‌شود. حتی تا جایی که من اطلاع دارم علیرضا منصوریان نیز با وجود اینکه پیشنهاد باشگاه را رد کرده، هنوز گزینه است.» فیروزی در مورد اینکه آیا شفر گزینه مناسبی برای سرمربیگری صنعت‌نفت است، توضیح می‌دهد : «او کاریزمای خوبی دارد. هر چند به این دلیل که تیم را خودش نبسته و بازیکنان را نمی‌شناسد کار سختی خواهد داشت ولی می‌تواند از راه‌های مختلف به تیم کمک کند.»


Page Generated in 0.0034 sec