printlogo


کد خبر: 252020تاریخ: 1401/5/13 00:00
سپاهان با همین مهاجمانش ادامه می‌دهد

از ابتدای حضور ژوزه مورایس در سپاهان اخبار زیادی مبنی بر تمایل باشگاه سپاهان به خرید یک مهاجم باکیفیت خارجی در فضای مجازی مطرح می‌شد که موج آن به رسانه‌های خارجی هم رسید اما در نهایت مشخص شد سپاهان هیچ‌گونه تلاشی برای جذب آنها نکرده بود چرا که اساساً نیازی به خرید بازیکن در آن سطح برای این پست نداشتند. بافتمی گومیس و عمر السوما دو ستاره‌ای بودند که بارها در شبکه‌های اجتماعی به طلایی‌پوشان اصفهان لینک شدند اما حضور هر دو بازیکن در سپاهان از سوی مدیران این باشگاه تکذیب شد.
البته که به‌صورت کلی هم سپاهان که قرار است تحت هدایت مورایس و دستیارانش با سیستم وینگر‌محورِ 3-3-4 بازی کند، تنها به یک مهاجم هدف در ترکیبش نیاز دارد و با توجه به حضور شهریار مغانلو در این باشگاه، از طرف کادر فنی نیازی به خرید بزرگ دیگری برای این پست احساس نمی‌شود. با توجه به این که سه سهمیه بازیکن خارجی توسط سپاهانی‌ها با خرید در پست‌های وینگر، هافبک هجومی و مدافع میانی پر شده، منطقی به نظر نمی‌رسد که سهمیه چهارم خرید بازیکن خارجی به جذب یک بازیکن برای حضور روی نیمکت اختصاص پیدا کند.
کما اینکه شهریار مغانلو به‌عنوان تک مهاجم چه در پرسپولیس و چه در سپاهانِ فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشته و برای این پست بازیکنی همسطح سایر ستاره‌های سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر قابلیت کامسوبا در بازی در پست مهاجم و حضور آریا یوسفی به‌عنوان مهاجم تیم ملی امید در ترکیب طلایی‌پوشان باعث می‌شود که اولویت کادرفنی و مدیران باشگاه برای تقویت اسکواد سپاهان روی پست‌های دیگری متمرکز شود.  به هر حال سپاهان بدون جذب بازیکنان یاد شده، تیم قدرتمندی به حساب می‌آید و از نگاه هواداران فوتبال، همچنان یکی از مدعیان اصلی به شمار می‌رود.
 


Page Generated in 0.0036 sec