printlogo


کد خبر: 252007تاریخ: 1401/5/13 00:00
واکنش سرمربی تیم ملی بوکس به شکست هالک
تحقیر شدیم!

حاشیه‌های شکست مفتضحانه هالک تقلبی ادامه دارد. گرچه خیلی‌ها می‌گویند باید سجاد غریبی را نادیده گرفت اما دیروز سرمربی تیم ملی بوکس ایران نسبت به حواشی ایجاد شده واکنش نشان داد.
علیرضا استکی که دیروز میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه بود، در این خصوص گفت: «چیزی که من را خیلی ناراحت کرد این بود که ما در 8 سال دفاع مقدس با مداحی جلوی توپ و نارنجک رفتیم ولی ایشان با مداحی وارد رینگ شد و جلوی آن همه آدم ورزش ایران تحقیر شد. حالا اینکه فیلم و بازی بوده را نمی‌دانم ولی ما نمی‌توانیم ورزشکاری را بفرستیم که فقط پول در بیاورد و با اعتبار ورزشکاران بازی کند. فقط امیدوارم این کار را تمام کند و به ایران برگردد و به زندگی خود ادامه بدهد.»
او در پاسخ به این سؤال که آیا این مسابقه واقعی بود یا نه گفت: «به نظرم واقعی بود ولی در کل ورزش ایران تحقیر شد. شما دانیال شه‌بخش، شاهین موسوی، امیر علی‌اکبری و بقیه را در نظر بگیرید که آنقدر که این تحقیر وایرال شد، اتفاقات خوب و افتخارات دیده نشد. کسی نمی‌داند شه‌بخش چه کار بزرگی کرده است. حالا جدا از ضربه‌هایی که داخلی‌ها زدند و اتفاقاتی افتاد که جای گریه دارد و مسائلی که به وجود آوردند ولی وقتی به صفحه شه‌بخش می‌روید انگار نه انگار یکی از برترین‌های جهان است. انگار هر چقدر مسخره‌بازی و جلف‌بازی باشد بیشتر دیده می‌شود و دلیل آن این است که حال مردم خوب نیست!»


Page Generated in 0.0037 sec