printlogo


کد خبر: 248819تاریخ: 1401/4/2 00:00
لژیونرهاپاسخ منفی کی‌روش به مصری‌ها

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال مصر بازگشت دوباره به این تیم را رد کرد. به نقل از الخلیج، کارلوس کی‌روش با تیم ملی فوتبال مصر نایب قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد.
مصر با هدایت کی‌روش در پلی آف انتخابی جام جهانی برابر سنگال شکست خورد و همین باعث شد تا فدراسیون فوتبال این کشور قرارداد این مربی پرتغالی را تمدید نکند.
ایهاب جلال جایگزین کی‌روش در تیم ملی فوتبال مصر نتایج ناامید کننده‌ای به دست آورده است و همین باعث شده تا فدراسیون فوتبال مصر دوباره به انتخاب کی‌روش ابراز علاقه نشان دهد. محمد شبانه خبرنگار مصری نزدیک به کارلوس کی‌روش اعلام کرد که این مربی پرتغالی بازگشت به تیم ملی فوتبال مصر را رد و اعلام کرده است که دیگر چیزی برای ارائه به تیم ملی این کشور ندارد و به همین خاطر با تشکر از فدراسیون فوتبال تأکید دارد که دوباره به نیمکت مصر برنخواهد گشت.
این خبرنگار مصری به نقل از کی‌روش گفته است که کی‌روش می‌خواهد تجربه جدیدی داشته باشد و قصد خداحافظی از دنیای مربیگری را ندارد.


مجازات سنگین قطر برای هنجارشکنان در جام جهانی

در فاصله کمتر از 5 ماه مانده به آغاز مسابقات جام جهانی 2022، دولت قطر برای برخی از هواداران هنجارشکن در این رقابت‌ها مجازات‌های سنگینی درنظر گرفته است. قطر به‌عنوان کشوری اسلامی میزبان جام جهانی 2022 است و قوانینی دارد که باید در حین مسابقات جام جهانی رعایت شود. به همین خاطر دولت قطر حمل پرچم رنگین کمان (نماد همجنس‌گراها) را در این کشور در مسابقات جام جهانی ممنوع کرده است. همچنین اگر این افراد هنجار‌شکن به اقداماتی غیراخلاقی و نامتعارف در ملاء عام دست بزنند، طبق قانون مجازات سنگین 7 تا 10 سال زندان برای آنها درنظر گرفته می‌شود.
 


Page Generated in 0.0034 sec