printlogo


کد خبر: 237970تاریخ: 1400/9/4 00:00
وقتی داور گل سالم را تأیید نمی‌کند هر کسی باشد اعتراض می‌کند
گل‌محمدی: لیگ تازه برای ما شروع شده است

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: «بازی خوبی انجام دادیم و مسابقه دو تیم بسیار نزدیک بود. یک گل هم زدیم که سالم بود اما داور آن را نگرفت.» سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: «بهترین اتفاق بازی حضور هواداران بود و از تمام آنها تشکر می‌کنم که حمایت خوبی از ما داشتند. این روز خوبی برای پرسپولیس بود که بعد از 2 سال شاهد حضور هواداران بودیم. خدا را شکر که بازی حساسی را بردیم. این 3 امتیاز برای ما بسیار حیاتی و مهم بود. بازی رو به جلویی انجام دادیم و در هر دو نیمه کنترل خوبی بر بازی داشتیم. هر زمانی که خواستیم به بازی سرعت دادیم و به فرصت رسیدیم. در مجموع بازی زیبایی بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم که گل هم زدیم اما داور تأیید نکرد.»
گل محمدی ادامه داد: «این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و از بازیکنان تشکر می‌کنم که تمرکز بالایی داشتند. آنها مشکلات زیادی داشتند و دلم نمی‌خواهد در مورد این موضوعات صحبت کنم. خواسته‌های بازیکنان و تعهداتی که نسبت به آنها وجود دارد نیازمند تفکر و تلاش بیشتری است. باید خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم. لیگ تازه برای ما شروع شده است. اتفاقاتی که در بازی‌های گذشته افتاد تمام شد و این 3 امتیاز کمک خوبی به ما کرد که جهش خوبی در جدول داشته باشیم و از نظر روحی برای بازی‌های بعدی آماده شویم.»
او در مورد صحنه‌هایی که به داوری معترض بود و کارت زرد دریافت کرد، گفت: «من کارت زرد نگرفتم! گرفتم؟ واقعاً؟ خودم نمی‌دانم و یادم نیست. وقتی استرس و فشار زیادی روی تیم باشد و خیلی سالم به گل می‌رسیم و داور تأیید نمی‌کند هرکسی باشد اعتراض می‌کند. ما هم معقولانه اعتراض کردیم و در حد کارت زرد نبود. داوران ما احتیاج به حمایت دارند، چون در فوتبال ایران کارشان سخت است، چون امکانات کافی وجود ندارد و از نظر مالی هم حق و حقوق پایینی دریافت می‌کنند. همیشه دوست داشتم فضای داوری آرام باشد تا بتوانند روی کار خود تمرکز کنند اما کارشان در ایران واقعاً سخت است.»
پرسپولیس در این بازی دوباره با چهار دفاع بازی کرد و برای اولین بار در این فصل توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. گل‌محمدی در این باره گفت: «از نظر دفاعی روز بسیار خوبی داشتیم. کمترین موقعیت را به حریف دادیم. فرصت‌هایی که داشتند هم به دلیل توپی بود که هافبک‌ها از دست دادند و حامد به خوبی توپ را دفع کرد. دروازه‌بان‌های تیم آماده هستند و روز خوب گلرمان بود. اشتباه ممکن است برای هر دروازه‌بانی پیش بیاید. امروز از نوع دفاع تیم راضی بودیم.»
گل‌محمدی پیش از بازی درخواست کرده بود که وضعیت مدیریت پرسپولیس هرچه زودتر مشخص شود. به همین دلیل حمید سجادی دیروز مصاحبه‌ای داشت و پاسخ سرمربی پرسپولیس را اینگونه داد: «خواهش می‌کنم مسائل فنی تیم را بعضی‌ها بیخودی به مسائل مدیریتی ربط ندهند. کجای دنیا نتایج فنی یک تیم به مدیریت مربوط می‌شود که اینجا مربوط شود؟ اینها بهانه است و خواهش می‌کنم جامعه ورزش وارد این حاشیه‌ها نشوند.»
در نشست خبری خبرنگاران از گل‌محمدی خواستند که درباره اظهارات وزیر صحبت کند و او پاسخ داد: «من قبل از بازی کاملاً محترمانه صحبت کردم اما نمی‌دانم چرا وی به آن شکل صحبت کرد، شاید او تحت فشار بود.»
 


Page Generated in 0.0033 sec