printlogo


کد خبر: 236087تاریخ: 1400/7/22 00:00
شاید با یک تمرین سبک آماده بازی الهلال شوند!
شائبه نگران کننده در اردوی پرسپولیس؛ قصور از باشگاه بود؟

ایران ورزشی - دیروز در حالی که شواهد و قرائن از سمت باشگاه پرسپولیس گواه این می‌داد که این باشگاه برای سفر تیم به عربستان همه تمهیدات لازم را انجام داده و لغو پرواز این تیم ربطی به کم کاری باشگاه ندارد و مربوط به کارشکنی از سوی سعودی‌هاست اما دوباره گفته شد احتمال دارد این شرایط نامناسب فقط دلایل برون مرزی نداشته است!
در واقع استوری منتشر شده از سوی یحیی گل‌محمدی بعد از بازگشت اعضای تیم به منازل‌شان این شائبه را تقویت کرد که پای کم‌کاری مدیران باشگاه پرسپولیس یا فدراسیون فوتبال در میان است و باید علت بلند نشدن پرواز پرسپولیس را در داخل جست‌وجو کرد. او در متن گلایه آمیز خود عنوان کرده که بعد از 5 ساعت معطلی به دلیل برخی عدم هماهنگی‌ها و بی‌خیالی بعضی به خانه برگشتند و با این شرایط برنامه تمرینی تیم به هم خواهد ریخت و کار برایشان سخت می‌شود.
در عین حال دیروز مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش ضمن عذرخواهی از هواداران پرسپولیس اعلام کرده بود با شکایت از سعودی‌ها این مسأله را از طریق ‌ای اف سی پیگیری خواهند کرد اما بعد از دقایقی این پست و این توضیحات از صفحه سرپرست باشگاه حذف شد. به همین خاطر این شائبه به وجود آمد که استوری گلایه آمیز و طعنه یحیی به کم‌کاری‌ها به مدیریت باشگاه خودش ارتباط داشته باشد.
دیروز گفته می‌شد دیر اقدام کردن باشگاه پرسپولیس باعث بروز این مشکلات شده و عربستانی‌ها هم با سوءاستفاده از این مسأله اجازه پرواز را صادر نکرده‌اند. البته این اتفاق در باشگاه پرسپولیس مسبوق به سابقه است و خیلی هم مربوط به گذشته نیست. اواخر فروردین ماه امسال وقتی کاروان پرسپولیس قصد داشت برای مرحله گروهی همین مسابقات لیگ قهرمانان 2021 به گوا در هند سفر کند اعضای تیم چیزی حدود یک ساعت و نیم در فرودگاه معطل شدند. در آن زمان از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد چون گوا جزیره نظامی است به هواپیمای پرسپولیس اجازه پرواز نداده‌اند اما بعداً مشخص شد دیر اقدام کردن باشگاه باعث چنینی اتفاقی شده است.
در عین حال غروب دیروز روح و روان اعضای تیم پرسپولیس کاملاً به هم ریخته بود چرا که تیم دیروز تمرین نکرد و اگر تا شب گذشته پرواز به ریاض انجام نمی‌شد و به امروز موکول شود (این مطلب ساعت 19 روز گذشته نوشته شده) تمرین امروز تیم هم با توجه به معطلی در فرودگاه ریاض (برای گرفتن ویزای فرودگاهی و اسکن چشم) و سپس مشخص شدن جواب تست کرونای تیم کنسل خواهد شد و پرسپولیس بدون دو روز تمرین فقط با تمرین سبک شب قبل از بازی باید آماده دیدار با الهلال آن هم در خانه حریف و پیش چشم تماشاگرانش شود!
 

Page Generated in 0.0037 sec