printlogo


کد خبر: 230610تاریخ: 1400/3/19 00:00
میرزاپور: آزمون و طارمی لیاقت حضور در تیم‌های خوب اروپایی را دارند

ابراهیم میرزاپور، دروازه‌بان سابق تیم ملی پس از برد درخشان مقابل بحرین به تمجید از بازیکنان تیم ملی، بخصوص زوج طارمی و آزمون در خط حمله پرداخت.
میرزاپور گفت: «با توجه به شرایط جدول دو تیم تحت تأثیر حساسیت بازی قرار گرفته بودند اما تیم ملی ما مالکیت توپ را در اختیار داشت و چند موقعیت گلزنی را هم به دست آورد. در نیمه دوم توانستیم با خلاقیت آزمون و طارمی به گل اول دست پیدا کنیم. بعد از آن هم توانستیم دو گل دیگر بزنیم و برای اولین بار بحرین را در کشورش شکست دهیم.»
او ادامه داد: «تیم ملی ابتدا به دنبال این بود که گل نخورد و هر چه از زمان بازی می‌گذشت بچه‌ها با شرایط بازی و تیم حریف بیشتر آشنا شدند و توانستند در نیمه دوم بازی بهتری به نمایش بگذارند و پیروز از زمین خارج شوند. هر کسی به نوبه خودش در این بازی تلاش کرد و کیفیت خوبی را نشان داد اما به نظر من طارمی و آزمون نشان دادند لیاقت و شایستگی دارند و در تیم‌های خوب اروپایی می‌توانند بازی کنند. سامان قدوس هم نشان داد بازیکن خوب و باکیفیتی است و می‌تواند به تیم ملی ما کمک کند.»
دروازبان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان درباره عملکرد اسکوچیچ گفت: «در حال حاضر یک مقدار زود است بخواهیم درباره عملکرد او صحبت کنیم، چون تیم ملی قبل از این مسابقات نه اردوی خوب و نه بازی تدارکاتی داشت و فقط بازی اول‌مان یک بازی تدارکاتی بود. اسکوچیچ می‌توانست با بازی‌های تدارکاتی بیشتر شناخت بیشتری از بازیکنان پیدا کند اما به هر حال هر چه زمان بگذرد آینده تیم ملی می‌تواند آینده خوبی باشد.»
او اضافه کرد: «ما بازیکنان باکیفیت و خوبی در اختیار داریم و ان‌شاءالله بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم و در دور بعدی مسابقات که بازی‌ها حساس‌تر است به جام جهانی صعود کنیم. تیم ما با این پیروزی شرایط خوبی در جدول پیدا کرد و با همه اینها به نظرم می‌توانیم به عنوان صدرنشین گروه صعود کنیم.»
 

Page Generated in 0.0036 sec