printlogo


کد خبر: 230586تاریخ: 1400/3/19 00:00
وعده تازه پرسپولیس به رادو

بوژیدار رادوشویچ هفته گذشته با ارسال نامه‌ای تهدیدآمیز به پرسپولیس اعلام کرد در صورت دریافت نکردن مطالبات خود، قراردادش را با این باشگاه فسخ خواهد کرد. این بازیکن در کنار این موضوع از مدیران پرسپولیس هم ناراحتی‌هایی دارد که باعث شده با وجود گذشت یک هفته از شروع تمرینات به ایران برنگردد.

پرسپولیس تاکنون 47درصد از قرارداد این فصل رادو را پرداخت کرده و 21 هزار یورو دیگر هم اکنون در حساب این باشگاه است که در صورت فراهم شدن شرایط بازگشت وی به ایران به این دروازه‌بان کروات پرداخت می‌شود.
مسئولان باشگاه پرسپولیس که روز بازی با ذوب‌آهن، 5درصد دیگر از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کردند، به رادو هم قول دادند با توجه به اینکه مطالباتش باید به شکل ارزی پرداخت شود، ظرف 2 تا 3 روز 10درصد دیگر از قرارداد را هم به وی پرداخت می‌کنند اما وقتی این دروازه‌بان به کشورش بازگشت پرداخت پول هم به تعویق افتاد و قرار شد مبلغ آماده شده یا به نماینده‌اش پرداخت شود یا پس از حضورش در تهران به خودش تحویل داده شود اما ارسال نامه تهدیدآمیز برای فسخ قرارداد شرایط دیگری را به وجود آورد.
یکی از مهم‌ترین موارد اختلاف رادو با پرسپولیس درباره مطالبات مربوط به فصل‌های گذشته این بازیکن است و وی به همراه محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه که از پرسپولیس جدا شده‌اند، تنها نفراتی هستند که مدیران فعلی باشگاه در ابتدای فصل نتوانستند آپشن‌ها و طلب سال‌های قبل‌شان را تسویه کنند. از طرفی منابع مالی محدود و صرف درآمدهای کارگزار سبب شده پرسپولیس در شرایط سختی قرار بگیرد که طبق آن در وضعیت فعلی امکان تسویه حساب کامل با این بازیکن مقدور نیست.
البته مدیران پرسپولیس در جلسه روز دوشنبه خود با مدیر برنامه‌های رادوشویچ مذاکراتی برای تعیین تکلیف وی انجام دادند و قرار شد این صحبت‌ها به وی منتقل شود. ظاهراً به نماینده این دروازه‌بان کروات اعلام شده بخشی از مطالبات وی به جز 10درصد قرارداد این فصلش پرداخت خواهد شد تا از این طریق زمینه بازگشت رادو به تهران و حضور در تمرینات پرسپولیس فراهم شود که باید دید آیا وی با این موضوع موافقت می‌کند؟

Page Generated in 0.0044 sec