printlogo


کد خبر: 230576تاریخ: 1400/3/19 00:00
اتفاقات شگفت‌انگیز در استقلال
با خاور آمدند، اموال باشگاه را ببرند!

اتفاقات عجیب در باشگاه استقلال تمامی ندارد و هر روز یک خبر شگفت‌انگیز از داخل باشگاه به بیرون درز پیدا می‌کند. دیروز فیلمی از حضور یک راننده خاور در باشگاه استقلال در فضای مجازی دست به دست می‌شد که نشان می‌داد این شخص برای دریافت مطالبات خود به باشگاه استقلال رفته و حتی قصد توقیف اموال را هم داشته است که با وساطت حاضران آن شخص فعلاً از اقدام خود علیه باشگاه استقلال صرف‌نظر کرده تا شاید رسانه‌ای شدن این ماجرا باعث شود او به طلبش از این باشگاه برسد. 
پیش‌تر شنیده بودیم که باشگاه استقلال به هتل‌های سطح شهر بدهی‌هایی دارد یا برخی رستوران‌ها از بدقولی مالی باشگاه استقلال خون‌شان به جوش آمده اما این ماجرای آخری را برای اولین بار بود که می‌شنیدیم! ببینید کار باشگاه استقلال که داعیه قهرمانی در آسیا را در سر دارد به کجا رسیده که با خاور می‌آیند اموالش را توقیف کنند. حالا برخی از مدیران مدام مصاحبه می‌کنند و از اهداف بلند می‌گویند! آیا با دیدن چنین تصاویری برای هواداران استقلال که سال‌ها است جامی ندیده‌اند می‌شود به آینده مالی این باشگاه امیدوار بود؟ بدون شک ادامه چنین روندی باشگاه استقلال را با مصائب بزرگتری مواجه خواهد ساخت و این روند منجر به از دست رفتن‌ شأن و شخصیت باشگاه خواهد شد. حتی چند روز قبل از باشگاه استقلال خبر رسید فرهاد مجیدی از جیش هزینه ناهار بازیکنان را پرداخت کرده که این موضوع نیز بسیار نگران کننده است. وضعیت کنونی استقلال بی‌شباهت به حال و روز باشگاه پارس جم نیست که با اوضاع نابسامان خود همه را شگفت‌زده کرده و مدیران استقلال به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و استعفا‌های صوری باید دست به دست هم بدهند و چنین مشکلاتی را از بین ببرند.
 استقلال بدون شک با این اوضاع مالی در نقل و انتقالات پیش رو نیز شانس آنچنانی برای پیروزی و موفقیت نخواهد داشت و احتمالاً دوباره قافیه رقابت در نقل و انتقالات پیش فصل را خواهد باخت.

Page Generated in 0.0035 sec