printlogo


کد خبر: 230575تاریخ: 1400/3/19 00:00
باید به قایدی بازی بیشتری بدهند
برومند: همین حالا از عراق 3 بر صفر جلو هستیم

مهدیه دریابیگی  

تمام نگرانی‌ها قبل از بازی ملی‌پوشان، متوجه بازی با بحرین بود. نه از این بعد که بحرینی‌ها از تیم ملی قوی‌تر هستند بلکه تیم ملی بحرین همیشه توانسته از لحاظ روانی تیم ملی ایران را اذیت کند، نکته اینجا است که تیم ملی آنقدر در شب رویارویی با بحرینی‌ها خوب کار کرد که آنها فرصت پیدا نکردند از بعد روانی تیم ملی ایران را تحت تأثیر قرار دهند. تیم ملی ایران با قدرت توانست حریف را در خاک خودش شکست دهد تا بیش از پیش امیدها برای صعود زنده شود ضمن اینکه ملی‌پوشان دو بازی آخر خود را بدون نگرانی ادامه خواهند داد. در خصوص بازی زیبای ملی‌پوشان و همچنین مشکلاتی که این روزها گریبانگیر تیم استقلال شده است با برومند گلر سابق تیم استقلال همکلام شدیم. گلر سابق استقلال حرف‌های زیبایی برای شنیدن دارد.
 
این روزها مشکلات زیادی گریبانگیر استقلال شده! نظرتان را درخصوص شرایط فعلی این تیم بیان می‌کنید؟
 می‌دانم که بین هیأت مدیره و مدیرعامل استقلال اختلاف شدیدی وجود دارد و همین مشکلات می‌تواند ضربه بزرگی به تیم بزند. نمی‌دانم چرا در این میان فکری به حال هوادار نمی‌کنند. این مردم تمام دلخوشی‌شان به فوتبال است آنوقت آقایان کوچکترین توجهی به دلخوشی هوادار ندارند این را خطاب به مسئولان می‌گویم که به خدا زشت است تیم‌ها اینطور بدهکارند و اینطور آبروریزی می‌شود.
اینطور که گفته می‌شود به زودی پرونده مالی استراماچونی هم تیم استقلال را اذیت می‌کند!
 دقیقاً همینطور است. مکافات پرونده استراماچونی مانده است. مدیران قبلی کارهایی کرده‌اند که استقلال همچنان باید تاوان بدهد.
به نظر می‌رسد با اختلافاتی که وجود دارد و میزان بدهی که استقلال دارد راهی برای مواجهه با این مشکلات هم وجود ندارد!
 هیچ‌کس به فکر باشگاه استقلال نیست. آن از افراد هیأت مدیره و آن هم از مددی که یک آدم بیکار است و هیچ کاری برای استقلال نمی‌کند باز هم می‌گویم بیچاره هواداری که دلخوش به این تیم است.
با این اوصاف استقلال باز هم به مشکل می‌خورد!
 شک نکنید. من خیلی ناراحت هواداران هستم و نگران تیمی که با این مشکلات مواجه است.
استقلال چقدر می‌تواند به قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی امیدوار باشد؟
 قهرمانی در لیگ که به نظرم از دست رفته است! اما در جام حذفی استقلال قهرمان می‌شود.
تاکنون عملکرد مجیدی را چطور ارزیابی کرده‌اید؟
 بد نبوده است اما باخت به ذوب در تهران و همچنین شکست ناباورانه در دربی کار استقلال را خراب کرد. البته مشکلاتی که در تیم وجود دارد و بی‌توجهی مسئولان تأثیر مستقیمی در عملکرد تیم داشته است.
بازی‌های تیم ملی را تماشا می‌کنید؟ نظرتان در خصوص دو بردی که تیم ملی ایران به دست آورده چیست؟
بازی ایران با هنگ‌کنگ به دلم نچسبید. به نظرم ملی‌پوشان در آن بازی چندان خوب نبودند اما تیم ملی در بازی با بحرین آن هم در نیمه دوم خیلی خوب کار کرد. فاصله ایران و بحرین حتی بیشتر از سه گل است. آنها بعد از این باخت خاموش شدند و حرفی برای گفتن نداشتند.
به نظر می‌رسد در گذشته تیم ملی از نظر روحی و روانی مقابل بحرین دچار مشکل می‌شد وگرنه از نظر فنی ملی‌پوشان ایرانی خیلی بالاتر هستند.
 دقیقاً همینطور است. از آن بازی کذایی که ایران به بحرین باخت و همه هم می‌دانند علت باخت چه بود، این مسأله روحی و روانی باعث می‌شود که ایران مقابل بحرین به مشکل بخورد وگرنه از نظر بحث فنی همانطور که گفتم تیم ملی ایران حتی بالای سه گل می‌تواند به بحرین بزند.
به نظر می‌رسد در این گروه حریف سرسخت تیم ایران، تیم ملی عراق است، نظر شما در این خصوص چیست؟
 بله. من از قبل هم گفته‌ام که فقط حریف ما تیم ملی عراق است. البته این را هم بگویم که عراق هم نمی‌تواند تیم ملی ما را اذیت کنم. از همین حالا ما سه بر صفر از تیم ملی عراق جلوتر هستیم و بچه‌ها نباید نگرانی‌ای از این بابت داشته باشند. عقیده دارم بدون مشکل می‌توانیم از گروه خود صعود کنیم.
قایدی در بازی‌های تیم ملی کمتر فرصت حضور پیدا می‌کند!
 به نظرم باید از قایدی بیشتر استفاده شود. قایدی بازیکن خوبی است. البته ما تفکرات مربی تیم ملی را نمی‌دانیم. مربی می‌داند بازیکنان در تمرینات چطور هستند و چه کسی می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

Page Generated in 0.0208 sec