printlogo


کد خبر: 230516تاریخ: 1400/3/18 00:00
از ملی‌پوشان پرسپولیس در منامه یکی کم شد
کمال مصدوم رفت و مصدوم برگشت

کمال کامیابی نیا که در دوران 7 ساله مربیگری کارلوس کی‌روش در چند مقطع به تیم ملی دعوت شده بود، در دوران اسکوچیچ و در مقطع حساس کنونی بازی‌های ملی باز هم به تیم ملی دعوت شد و حتی به منامه رفت اما بدشانسی گریبانش را گرفت.
هافبک دفاعی پرسپولیس که در این فصل در چند دیدار با حضور در پست مدافع میانی نیز توانسته بود نمایش درخشانی از خود به جا بگذارد و به واسطه این عملکرد نظر دراگان اسکوچیچ را به خود جلب کرد تا در لیست ملی‌پوشان در انتخابی جام جهانی حاضر شود، اکنون با بدشانسی بزرگی مواجه شده تا مجبور به ترک منامه شود.
کامیابی نیا که پیش از دیدار با ذوب‌آهن با مصدومیت مواجه شده بود، با حضور در تمرینات تیم ملی آسیب‌دیدگی‌اش تشدید شد تا در نهایت علیرغم اعزام به منامه نتواند تیم ملی را همراهی کند. او که در دیدار با هنگ کنگ از لیست اصلی تیم ملی خط خورده بود و از سکوها شاهد پیروزی هم‌تیمی‌هایش بود، حالا با تشدید مصدومیت و برای انجام مداوا اردوی تیم ملی را ترک خواهد کرد و به تهران بازخواهد گشت.
هافبک دفاعی سرخ‌پوشان که در تیم ملی احمد نوراللهی، سعید عزت اللهی و احسان حاجی صفی را رقیب خود می‌دید و شاید شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی برای خود قائل بود، در نهایت با این بدشانسی بزرگ ناچار به ترک منامه خواهد شد تا با بازگشت به تهران و انجام مراحل درمانی، آماده ادامه مسابقات باشگاهی و شاید شانس دوباره همراهی تیم ملی در مراحل بعدی این رقابت‌ها که شهریورماه خواهد بود، داشته باشد.
کمال در دربی هم به خاطر مصدومیت مچ پایش در بین دو نیمه تعویض شد و به نظر می‌رسد تا آخر فصل باید با این آسیب دیدگی کهنه بسازد و بسوزد.

Page Generated in 0.0037 sec