printlogo


کد خبر: 227476تاریخ: 1400/1/19 00:00
بحران الریان قبل از حضور در لیگ قهرمانان
سومین باخت متوالی بلان و این بار با شجاع

الریان حریف قطری پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان سه‌شنبه شب سومین باخت پیاپی خود در سه بازی اخیرش را متحمل شد و در خانه السد صدرنشین و درهفته بیست و یکم لیگ ستارگان قطر 2 بر یک شکست خورد.
الریان که در این بازی شجاع خلیل‌زاده را در ترکیب خود داشت و از سیستم 1-3-2-4 استفاده می‌کرد، در سه بازی اخیر 7 گل دریافت کرده و حالا با 34 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد. 
تک گل الریان در این بازی روی پاس گل عبدالعزیز حاتم مهاجم کاذب این تیم و ضربه یوهان بولی ملی‌پوش ساحل عاجی‌اش به ثمر رسید که در پیشانی خط حمله بازی می‌کرد.
نتیجه دیشب در حالی رقم خورد که السد پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود و به امتیازهای این بازی، نیاز نداشت.
الریان که در رده سوم جدول جا دارد با اختلاف یک و دو امتیازی نسبت به الاهلی و القطر از سوی این دو تیم تعقیب می‌شود و سهمیه آسیایی‌اش برای فصل بعد را در خطر می‌بیند.
الریان طبق برنامه اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال قطر، جمعه 20 فروردین، در آخرین بازی خود برابر الخور قرار می‌گیرد که در جایگاه ماقبل پایانی جدول قرار دارد. الخور در 10 بازی اخیر خود، 7 شکست، دو پیروزی و یک تساوی داشته است.
بازی با الخور فرصتی برای الریان است تا خود را از بحران شکست‌های متوالی رها کند. الریان در روز اول بازی‌های لیگ قهرمانان هم برابر گوا از هند خواهد ایستاد و در روز دوم، حریف پرسپولیس است.

Page Generated in 0.0036 sec