printlogo


کد خبر: 222853تاریخ: 1399/10/24 00:00
فدراسیون درخواست بدهد، AFC موافقت می‌کند
ایران - هنگ‌کنگ احتمالاً با تماشاگر

دیدار ایران – هنگ‌کنگ در استادیوم آزادی تهران می‌تواند با حضور تماشاگر برگزار شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت درخواست فدراسیون فوتبال ایران با این موضوع مخالفت نخواهد کرد. این دیدار روز پنجم فروردین در استادیوم آزادی برگزار می‌شود و پنجمین دیدار ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 خواهد بود.
با توجه به کاهش مرگ و میر در ایران به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صورتی که فدراسیون فوتبال ایران درخواست برگزاری این دیدار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشته باشد و وزارت بهداشت با این موضوع موافقت کند، کنفدراسیون فوتبال مجوز برگزاری این دیدار با حضور تماشاگر را صادر خواهد کرد. به تازگی کنفدراسیون فوتبال آسیا به قطر اجازه داد دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا را با حضور تماشاگر برگزار کند. همچنین عدنان درجال، وزیر ورزش عراق خبر داد دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال این کشور با کویت در تاریخ 27 ژانویه (8 بهمن) در ورزشگاه بین‌المللی بصره با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. طبق اعلام وزیر ورزش عراق 20 تا 25 هزار تماشاگر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.
آنطور که از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد مسئولان تمایل دارند با توجه به موقعیت ویژه تیم ملی برای صعود به جام جهانی این دیدار با حضور تماشاگر و البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

Page Generated in 0.0036 sec