printlogo


کد خبر: 219181تاریخ: 1399/9/3 00:00
زارع: آهای فدراسیون
قدمت ملوان را فراموش نکنید!

 
ملوان بندرانزلی که امیدوار بود فصل جدید رقابت‌ها را با برتری مقابل قشقایی استارت بزند، در نهایت در ثانیه‌های پایانی روی حرکت دیدنی بازیکن حریف غافلگیر شد و با دریافت گل، شکست خورد. 
این بازی البته در انزلی برگزار نشد و به خاطر مشکلاتی که در هفته‌های پایانی فصل پیش رخ داد، ملوان از ۲ میزبانی محروم شد. 
به همین دلیل ۵ میزبانی ابتدایی ملوان، در ورزشگاه نوشهر خواهد بود. 
با توجه به این مسأله، ملوان در همان بازی ابتدایی فصل جدید لیگ یک، در ورزشگاه نوشهر از قشقایی پذیرایی کرد که البته شرایط ورزشگاه هم نسبتاً خوب بود اما در نهایت میزبان شکست خورد. 
مازیار زارع، هافبک سابق انزلی‌چی‌ها و سرمربی محبوب این تیم که از شکست تیمش ناراحت و عصبانی است، ابتدا نمی‌خواست با رسانه‌ها صحبت کند اما در نهایت به صحبت درباره این بازی پرداخت: «یک توپ روی دروازه ما هم نیامد و همه هم دیدند. الان هم بیایم حرف بزنم؟ می‌توانم حرف بزنم؟ پنج جلسه مرا از بازی خانگی محروم کردند. فدراسیون دست شما درد نکند و هر چه شما بگویید ما اطاعت می‌کنیم اما اسم این تیم ملوان است و قدمتش زیاد است. این را فراموش نکنید!»
 اعتراض ملوانی‌ها به عملکرد داوری این بازی هم بود. جایی که آنها اعتقاد داشتند روی حمله‌ای که داشتند داور بازی باید در نزدیکی محوطه جریمه حریف خطا اعلام می‌کرده اما با بی‌توجهی داور، همان توپ در سمت مخالف به جریان درآمد و باعث دریافت گل این تیم شد. با وجود این مازیار زارع سعی کرد بیشتر از این صحبت نکند تا محرومیت دیگری نصیب ملوان و خودش نشود. او حتی درباره داوری حرف نزد و بعد از صحبت درباره قدمت ملوان، ورزشگاه را ترک کرد.
 

Page Generated in 0.0040 sec