printlogo


کد خبر: 218846تاریخ: 1399/8/28 00:00
هفت بازی و تنها چهار دقیقه حضور
حسینی - ترابزون و یک دنیا ابهام

مجید حسینی دو فصل پیش از استقلال به ترابزون اسپور منتقل شد و در دوران مربیگری اونا کارامان اسم و رسمی برای خودش دست و پا کرد. او در اولین فصل حضورش جایگاه ثابتی در ترکیب ترابزون پیدا کرد و به یکی از مهره‌های کلیدی تیم تبدیل شد. اما او در نیمه دوم فصل گذشته عملکرد سابقش را از دست داد و به دلیل مصدومیت چندین بازی را غایب بود و اکنون به نظر می‌رسد باشگاه برای حضور او در ترکیب ثابت مطمئن نیست. حسینی یکی از خریدهای موفق احمد اوغلو، رئیس باشگاه ترابزون اسپور بعد از جام جهانی 2018 به شمار می‌آید که به خاطر این خرید موفق در میان هواداران محبوبیت زیادی پیدا کرد.
حسینی در جام جام جهانی 2018 جانشین روزبه چشمی در ترکیب تیم ملی ایران شد و در لیست خرید تیم‌های اروپایی قرار گرفت. او از اسپانیا، ایتالیا، بلژیک و آلمان پیشنهاد داشت و در نهایت به ترابزون اسپور منتقل شد. انتظار می‌رفت مجید حسینی نقش کلیدی در ترکیب ترابزون اسپور در فصل گذشته ایفا کند اما او مصدوم شد و این دوری او از میادین آینده‌اش را با ترابزون مبهم کرد. با این وجود در ابتدای فصل جدید  مسئولان باشگاه به ادامه حضور حسینی در تیم تأکید کردند. به همین خاطر تمام پیشنهادها رد شد و او در لیست تیم باقی ماند. پیشنهادهایی از ساسولو و سامپدوریا ایتالیا و همچنین اندرلخت بلژیک و پورتو پرتغال.
در فصل جدید سوپر لیگ ترکیه و بعد از پایان دوران مصدومیت حسینی، همه امید زیادی داشتند تا او عملکرد خوبی داشته باشد اما او در هفت بازی لیگ تاکنون تنها چهار دقیقه برای ترابزون بازی کرده است. البته این بازیکن در هفت بازی در لیست تیم حضور داشت ولی کادرفنی ترجیح داد تا به او میدان ندهد. همه می‌دانند مجید حسینی از حضورش در ترابزون اسپور راضی است. او از ابتدای حضورش در تیم تمام تلاش خود را کرده تا عملکرد مثبتی داشته باشد. جدایی وحید امیری از ترابزون نکته منفی بود اما او به محیط تیم و مردم ترابزون عادت کرد. حتی حسینی در فصل گذشته پیشنهادهای زیادی را برای ماندن در ترابزون رد کرد. او در نقل و انتقالات تابستانی گذشته دو بار به پیشنهاد قطری‌ها پاسخ منفی داد،  در حالی که دستمزد سه برابری نسبت به ترابزون به او پیشنهاد شده بود. او از ایتالیا و بلژیک مشتریان جدی داشت. به نظر می‌رسد حسینی 24 ساله انتظار دارد دستمزدش کمی بالا برود. همچنین هواداران ترابزون اسپور هم منتظر تصمیم حسینی برای ادامه حضور در ترکیه یا جدایی هستند.

Page Generated in 0.0035 sec