printlogo


کد خبر: 218833تاریخ: 1399/8/28 00:00
خرده گزارش

بشار به‌خاطر بدقولی نیمکت‌‌نشین می‌شود؟
بشار رسن در خوشبینانه‌ترین حالت امروز در تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد. با توجه به شرایط فنی، بدنی و روانی که این بازیکن داشت کادر فنی پرسپولیس پیش‌بینی می‌کرد او در بازی سه‌شنبه‌شب عراق مقابل ازبکستان هم به میدان برود که اگر این اتفاق بیفتد او در شرایط بدنی نه‌چندان جالبی به اردوی پرسپولیس برخواهد گشت.
رسن امروز یا فردا به تمرین پرسپولیس می‌آید و فرصت کوتاهی وجود دارد تا برای دیدار با صنعت‌نفت آماده شود و همین مسأله کار کادر فنی را برای آماده کردن او سخت خواهد کرد. با توجه به شرایط رسن به نظر می‌رسد این بازیکن در روز اول حضورش در تمرین یا حتی روز بعدش باید ریکاوری کند و تمرین سبکی داشته باشد و در این شرایط شاید یحیی قید استفاده از هافبک عراقی‌اش را بزند و بازیکن دیگری را جایگزین او کند.
از طرفی شنیده شده تعداد بازیکنان کرونایی در اردوی تیم ملی عراق به عدد شش رسیده. طبیعتاً از بشار قبل از حضور در تمرینات پرسپولیس تست گرفته خواهد شد و تا جواب این تستس مشخص نشود او در تمرین حاضر نمی‌شود، بنابراین شاید او فردا در تمرین حاضر شود آن هم به شرطی که تستش منفی باشد.
 
 
غیبت روستایی در تمرین و قطعی شدن جدایی
امیر روستایی دیروز در تمرین پرسپولیس حاضر نشد تا مشخص شود احتمال جدایی او بالا رفته است و احتمالاً او را در تیم نخواهیم دید. گفته می‌شود روستایی قصد دارد یک فصل قرضی در گیان بازی کند تا خودش را به کادر فنی سرخ‌ها نشان دهد. در عین حال دیروز شایعه شده بود پرسپولیس قصد دارد این بازیکن را با حجت حق‌وردی، مدافع میانی پیکان معاوضه کند و در خط دفاع بکاپ مناسبی داشته باشد. حق‌وردی 27ساله سابقه بازی در ذوب‌آهن و ابومسلم را دارد اما در اولین واکنش باشگاه پیکان با این معاوضه مخالفت کرده است و شاید تنها انتقال قرضی روستایی به پیکان میسر شود. از سوی دیگر با توجه به پایان مهلت نقل‌و‌انتقالات لیگ برتر تا پایان امروز، پرسپولیس فرصت دارد بازیکن لیگ برتری دیگری را به لیستش اضافه کند. یحیی گل‌محمدی هم دیروز در همین خصوص به باشگاه رفت و تأکید کرد اگر بتوانند بازیکن جدیدی خواهند گرفت و اگر نشد که دیگر همه چیز تمام است.
 
 
بازی را زودتر برگزار کنید تا جریمه نشویم!
از شنبه قرار است تهران دو هفته تعطیل شود و از ساعت 21 هر شب هم شاهد قانون منع رفت‌و‌آمد در سطح شهر باشیم، به همین خاطر شاید ساعت بازی پرسپولیس هم تغییر کند و یکی دو ساعت زودتر برگزار شود تا مشکلی برای دو تیم، همراهان، خبرنگاران و داوران ایجاد نشود و به‌خاطر تردد بعد از ساعت 21 کسی جریمه نشود. البته در این مورد سازمان لیگ برتر فوتبال ایران پس از بررسی‌های لازم و هماهنگی با ستاد کرونا تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد. نعت‌نفت آبادان بعد از بازی عصر دیروز مقابل پیکان که معوقه هفته اول بوده باید روز شنبه در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس قرار بگیرد و فعلاً برگزاری بازی سر جای خودش باقی است.

 


Page Generated in 0.0034 sec