printlogo


کد خبر: 222926تاریخ: 1399/10/25 00:00
به بهانه حضور افشین داوری در فدراسیون دوچرخه سواری
سرپرست دائم

 
افشین داوری به عنوان سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری انتخاب شد تا یک دوره سرپرستی دیگر را به رزومه کاری‌اش اضافه کند. 
او که در چند سال اخیر به شغل سرپرستی فدراسیون‌ها، علاقه زیادی نشان داده، در مقطعی سرپرست فدراسیون بوکس شد که در این فدراسیون اتفاق‌های جالبی رقم زد مثل تغییر در زمان رقابت‌ها؛ نه اینکه زمان برگزاری را تغییر داده باشد. بلکه در رقابت‌های قهرمانی کشور، زمان مسابقه‌ها را کم و هر راند را زودتر به پایان برد. استدلالش هم برای این کار جالب بود. او در همان زمان در گفت و گویی که با ایران ورزشی داشت، گفت: تعداد شرکت کننده‌ها زیاد بوده، وقت نبوده... به همین خاطر زمان هر مسابقه را کم کرده‌اند تا رقابت‌ها سر موعد تمام شود!
این تنها یکی از یادگاری‌هایی است که افشین داوری در یکی از فدراسیون‌هایی که سرپرست اش بوده، گذاشته است اما جدا از عملکردی که او و سایر سرپرست‌ها در فدراسیون تحت مسئولیت‌شان دارند، علاقه برخی از مدیران به سرپرستی هم قابل توجه است مثل احمد سعادتمند، گواری و افشین داوری. البته این افراد کارمند وزارت ورزش هستند اما خودشان هم تمایل نشان می‌دهند تا هر طور شده به یک فدراسیون بروند. موضوعی که نباید نادیده گرفته شود، تلاش فردی مثل داوری برای بقا در یکی از فدراسیون های تحت سرپرستی‌اش است که تا به امروز اتفاق نیفتاده است. او در ناشنوایان، بوکس و والیبال به ریاست فدراسیون علاقه‌مند شد و با اینکه در ابتدا می‌گفت قصد کاندیداتوری ندارد، اما در ادامه در رقابت ماند تا اینکه در هر کدام به واسطه مسأله‌ای مجبور شد قید ریاست را بزند. 
همین چند ماه پیش افشین داوری کاندیدای جدی دوومیدانی هم بود. حتی در اواسط اسفندماه گذشته او برای ریاست این فدراسیون رأی آورد اما با اتفاق هایی که افتاد و در نهایت ابطال انتخابات توسط معاون ورزش قهرمانی، او باز هم به وزارت ورزش برگشت و در ادامه و چند ماه بعد باز هم برای ریاست دوومیدانی کاندیدا شد. او این بار با وجود توصیه علی‌نژاد مبنی بر عدم حضور در این رقابت انتخاباتی، کاندیدا شد اما نتوانست رأی بیاورد و حالا با دو سه ماه فاصله به فدراسیون دوچرخه سواری می‌رود؛ فدراسیونی که پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و باید دید فردی با ویژگی‌های داوری؛ چطور می‌خواهد تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی؛ حداقل بخشی از مسائل را سامان دهد؛ البته اگر هوای ریاست بر دوچرخه سواری به سرش نزند و در نیمه راه برای کاندیداتوری از سرپرستی استعفا ندهد.
 

Page Generated in 0.0044 sec